RR/A

RYCHLA ROTA

DomovDomov  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

zvedavosť

Goto down 
AutorSpráva
pongi3

pongi3

Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

zvedavosť Empty
OdoslaťPredmet: zvedavosť   zvedavosť EmptySt júl 18, 2007 7:47 pm

neviem prečo tu nemôžem založiť novú tému, je tu jeden problém a to BIG GIGI, ktorý sa dnes ešte rozšíril a treba ho riešiť v rámci všetkých troch aliancií
Návrat hore Goto down
dinona

dinona

Počet príspevkov : 27

zvedavosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvedavosť   zvedavosť EmptyŠt júl 19, 2007 7:53 am

Akonahle sme si ho zacali podavat, vstupil do aliancie IDEFIX1. A neviem, ci by sme si mali s nimi nieco zacinat. Pisala som ich diplomatovi, ze ak sa Big GIGI opovazi na niekoho utocit, tak si ho opat podame. Ak ma niekto spojenie na IDEFIX, tak nech nieco zisti o tomto vstupe
Návrat hore Goto down
colin82

colin82

Počet príspevkov : 29
Registration date : 22.07.2007

zvedavosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvedavosť   zvedavosť EmptyUt júl 24, 2007 11:01 pm

Problem s aktivitou vo fore vsetkych clenov aliancie tu ale stale je, a to je nase velmi slabe miesto.. obavam sa totiz ze pokial pride k nejakym vacsim utokom na nas, branit a podporovat sa budeme predovsetkym clenovia ktori byvaju na fore aktivni, pretoze ostatni pravdepodobne nebudu v obraze. Overime v praxi. Doporucoval by som ale rozposlat informacie o pripadnom utoku postou a zaroven vytvorit forum kde by sa diskutovalo o postupe, myslim ze tak nejak sme to uz riesili..
1.Mozu vytvorit forum vsetci zaregistrovani ucastnici fora?
2.Ked chcem napisat spravu vsetkym clenom ally, co mam napisat do Recipient? (prijemca)
Návrat hore Goto down
dinona

dinona

Počet príspevkov : 27

zvedavosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvedavosť   zvedavosť EmptySt júl 25, 2007 1:04 pm

colin82 napísal:
Problem s aktivitou vo fore vsetkych clenov aliancie tu ale stale je, a to je nase velmi slabe miesto.. obavam sa totiz ze pokial pride k nejakym vacsim utokom na nas, branit a podporovat sa budeme predovsetkym clenovia ktori byvaju na fore aktivni, pretoze ostatni pravdepodobne nebudu v obraze. Overime v praxi. Doporucoval by som ale rozposlat informacie o pripadnom utoku postou a zaroven vytvorit forum kde by sa diskutovalo o postupe, myslim ze tak nejak sme to uz riesili..
2.Ked chcem napisat spravu vsetkym clenom ally, co mam napisat do Recipient? (prijemca)

1. neviem asi nie
2. napis [ally] - skontrolujem opravnenia, aby vsetci mali pravo pisat celej aliancii
Návrat hore Goto down
arslan

Počet príspevkov : 12
Registration date : 19.07.2007

zvedavosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvedavosť   zvedavosť EmptyPi júl 27, 2007 9:54 am

dinona napísal:
colin82 napísal:

1. neviem asi nie
2. napis [ally] - skontrolujem opravnenia, aby vsetci mali pravo pisat celej aliancii
mam aj ja povolenie pisat vsetkym?(to s tym poplachom nie jezly napad)
Návrat hore Goto down
colin82

colin82

Počet príspevkov : 29
Registration date : 22.07.2007

zvedavosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvedavosť   zvedavosť EmptySo júl 28, 2007 3:03 pm

bosso908 napísal:
dinona napísal:
colin82 napísal:

1. neviem asi nie
mam aj ja povolenie pisat vsetkym?(to s tym poplachom nie jezly napad)

2.Ked chcem napisat spravu vsetkym clenom ally, co mam napisat do Recipient? (prijemca)[/quote]

napis tam [ally] a spravu by malo poslat vsetkym clenom aliancie
Návrat hore Goto down
Sponsored content

zvedavosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvedavosť   zvedavosť Empty

Návrat hore Goto down

zvedavosť
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: ZAKONY RR/A-
Prejdi na: