RR/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RR/A

RYCHLA ROTA
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 VOLBA RADY SRARSICH RR III.

Goto down 
+14
arslan
szike
Cube00
gambo
Raistlin
pongi3
dinona
khadgaar
Darth
lakiluk
salomon
Katarina Velika
vandrak/pandrhool
jutes
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptyPi júl 27, 2007 8:40 am

vandrak/pandrhool napísal:
jutes napísal:
napiste mena koho chcete ako king a koho ako jocolor
rozdelenie 5 RS a 1 diplomat
Môj návrh
No takže podla mna je u nás Dinona vynikajúcim diplomatom !!!!takže bolo by fajn keby tak aj ostalo.
5 RS : Mexi10 - pôsobí v ali od jej úplného začiatku ešte pod GSE ked sme boli 3Ja, colin82,Mexi10 a moja maličkosť

pongi3 po nom som už pár vecí potreboval a bol ochotný pre nás aj prepracovať mapku ali
Iker1tiež je u nás veľmi dlho a býval vždy aktívny aj vo fórach
Gambo jeden z našich najsilnejších hráčov a tiež človek z ktorým sme už toho vela predebatovali počas nájazdov na moju dedinu od MVH my moc pomáhal a strašne si ho vážim
Johnny666Dobrý hráč a útočník hra vynikajúco. Zachováva stabylný rast populácie.
No takže s tejto mojej kandidátky akosi vypadol mexi10 avšak návratom colina sa to vyriešilo a nyvrhujem tam jeho je vysoko aktívny a tým aj velmy prospešný.
Návrat hore Goto down
arslan




Počet príspevkov : 12
Registration date : 19.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptyPi júl 27, 2007 9:47 am

vandrak/pandrhool napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
jutes napísal:
napiste mena koho chcete ako king a koho ako jocolor
rozdelenie 5 RS a 1 diplomat
Môj návrh
No takže podla mna je u nás Dinona vynikajúcim diplomatom !!!!takže bolo by fajn keby tak aj ostalo.
5 RS : Mexi10 - pôsobí v ali od jej úplného začiatku ešte pod GSE ked sme boli 3Ja, colin82,Mexi10 a moja maličkosť

pongi3 po nom som už pár vecí potreboval a bol ochotný pre nás aj prepracovať mapku ali
Iker1tiež je u nás veľmi dlho a býval vždy aktívny aj vo fórach
Gambo jeden z našich najsilnejších hráčov a tiež človek z ktorým sme už toho vela predebatovali počas nájazdov na moju dedinu od MVH my moc pomáhal a strašne si ho vážim
Johnny666Dobrý hráč a útočník hra vynikajúco. Zachováva stabylný rast populácie.
No takže s tejto mojej kandidátky akosi vypadol mexi10 avšak návratom colina sa to vyriešilo a nyvrhujem tam jeho je vysoko aktívny a tým aj velmy prospešný.
mas pravdu jastebousuhlasim
Návrat hore Goto down
salomon

salomon


Počet príspevkov : 20
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptyPi júl 27, 2007 1:33 pm

bosso908 napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
jutes napísal:
napiste mena koho chcete ako king a koho ako jocolor
rozdelenie 5 RS a 1 diplomat
Môj návrh
No takže podla mna je u nás Dinona vynikajúcim diplomatom !!!!takže bolo by fajn keby tak aj ostalo.
5 RS : Mexi10 - pôsobí v ali od jej úplného začiatku ešte pod GSE ked sme boli 3Ja, colin82,Mexi10 a moja maličkosť

pongi3 po nom som už pár vecí potreboval a bol ochotný pre nás aj prepracovať mapku ali
Iker1tiež je u nás veľmi dlho a býval vždy aktívny aj vo fórach
Gambo jeden z našich najsilnejších hráčov a tiež človek z ktorým sme už toho vela predebatovali počas nájazdov na moju dedinu od MVH my moc pomáhal a strašne si ho vážim
Johnny666Dobrý hráč a útočník hra vynikajúco. Zachováva stabylný rast populácie.
No takže s tejto mojej kandidátky akosi vypadol mexi10 avšak návratom colina sa to vyriešilo a nyvrhujem tam jeho je vysoko aktívny a tým aj velmy prospešný.
mas pravdu jastebousuhlasim

boze stale pozerate kto tu bol este za ery GSE kaslite uz na to
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptyPi júl 27, 2007 3:02 pm

nejde o to že tu bol už v tedy ale o to že je aktívny.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptyPi júl 27, 2007 5:54 pm

vandrak/pandrhool napísal:
nejde o to že tu bol už v tedy ale o to že je aktívny.

chlapci podotykam ze moje caste prispevky do diskusie v ziadnom pripade nikdy nesmerovali ani nesmeruju k tomu aby som bol nominovany do nejakej RS alebo "ludoveho churalu" - (na tom som sa pobavil, poster)
Nezalezi mi na tom ci sa budem nachadzat v pozicii clena RS (Rimavskej Soboty) alebo nie, moja kritika (ci uz v dobrom alebo zlom) tu bude lietat nadalej pretoze ma na tejto hre bavi prave tato komunikacia a riesenie strategickeho postupu. Kazdemu vyhovuje iny styl hry, niekto si dokaze v tichosti budovat dedinu, sem tam precita prispevky do forumu (druhy zase neprecita jak je mesiac dlhy) a niekto rad komunikuje a strka nos do coho moze. Cize u mna sa do buducna na tom nic nezmeni napriek tomu ze nebudem clenom RS, a na svoje miesto navrhujem salomona


Naposledy upravil dňa Pi júl 27, 2007 5:58 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
kuzmo

kuzmo


Počet príspevkov : 31
Age : 29
Location : Bratislava
Registration date : 31.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptySt august 01, 2007 5:15 pm

colin82 napísal:
colin82 napísal:
Dinona
Pandrhool
Pongi

hoh, a inac premenoval by som to "rada starsich" nejak inac, pretoze mi to pride komicke volat niekoho "Rado Starsi" s vedomim ze chlapec ma aj o 8 rokov menej ako ja lol!
ked ma napadne nieco lepsie, dojdem s tym Basketball

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.mam.ale.je.na.prd.sk:D
kuzmo

kuzmo


Počet príspevkov : 31
Age : 29
Location : Bratislava
Registration date : 31.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptySt august 01, 2007 5:36 pm

No ja cakam ako sa vyvinie moja ali., ale mna len tak napadlo ze by to mohlo vyzerat v kazdej ali. takto :
1) Rado Starsi bude general
2) Rado Starsi bude tiez general
3) Rada Starsia bude diplomatka
4) Rado Starsi bude diplomat
5) Rado Starsi sa bude priklanat k jednemu nazoru ak sa generali alebo diplomati nedohodnu

Tiez mozu mat aj ine dalsie fukcie dle libosti...

Bolo by dobre dat 3 dnove hlasovanie (je to na vas).

Inac diskutujete 4-5 takze aj ked sa mozno konecne dohodnete este stale je tu moznost ze ostatny sa prebudia a uplny vas sprdnu... pirat Laughing jocolor Basketball clown


Naposledy upravil dňa Št august 02, 2007 9:37 am, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.mam.ale.je.na.prd.sk:D
kuzmo

kuzmo


Počet príspevkov : 31
Age : 29
Location : Bratislava
Registration date : 31.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 EmptyŠt august 02, 2007 9:35 am

Inac tym generalom myslim cloveka ako strategia a nie ten co ma najviac army (nevylucuje sa to Very Happy ).

Inac hlasovanie na tomto fore je dobra vec, ale podla mna aj tak by tu mal byt niekto na koho sa mozte obratit ci uz s tym alebo onym...
Návrat hore Goto down
http://www.mam.ale.je.na.prd.sk:D
Sponsored content





VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
VOLBA RADY SRARSICH RR III.
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» VOLBA RADY STARSICH RR II.
» POVINNOSTI RADY STARSICH RR/ALIANCII

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: ZAKONY RR/A-
Prejdi na: