RR/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RR/A

RYCHLA ROTA
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 VOLBA RADY SRARSICH RR III.

Goto down 
+14
arslan
szike
Cube00
gambo
Raistlin
pongi3
dinona
khadgaar
Darth
lakiluk
salomon
Katarina Velika
vandrak/pandrhool
jutes
18 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 12:58 pm

napiste mena koho chcete ako king a koho ako jocolor
rozdelenie 5 RS a 1 diplomat
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:16 pm

jutes napísal:
napiste mena koho chcete ako king a koho ako jocolor
rozdelenie 5 RS a 1 diplomat
Môj návrh
No takže podla mna je u nás Dinona vynikajúcim diplomatom !!!!takže bolo by fajn keby tak aj ostalo.
5 RS : Mexi10 - pôsobí v ali od jej úplného začiatku ešte pod GSE ked sme boli 3Ja, colin82,Mexi10 a moja maličkosť

pongi3 po nom som už pár vecí potreboval a bol ochotný pre nás aj prepracovať mapku ali
Iker1tiež je u nás veľmi dlho a býval vždy aktívny aj vo fórach
Gambo jeden z našich najsilnejších hráčov a tiež človek z ktorým sme už toho vela predebatovali počas nájazdov na moju dedinu od MVH my moc pomáhal a strašne si ho vážim
Johnny666Dobrý hráč a útočník hra vynikajúco. Zachováva stabylný rast populácie.
Návrat hore Goto down
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:20 pm

hmmm no ale do rady starsich treba mat po celej ali
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:21 pm

jutes napísal:
hmmm no ale do rady starsich treba mat po celej ali
Ja som dal návrhy nech sa vyjadria další
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika


Počet príspevkov : 15
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:24 pm

ako novy clen ali nemam prehlad kto tu je odkedy, ani vas tak nepoznam... jedno ale viem urcite, s Dinonou sa vyborne komunikuje, je ochotna, priamociara a ja osobne jej mam za co dakovat.. takze ako diplomat sa urcite osvedcila
Návrat hore Goto down
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:25 pm

vandrak/pandrhool napísal:
jutes napísal:
hmmm no ale do rady starsich treba mat po celej ali
Ja som dal návrhy nech sa vyjadria další
prepac Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:27 pm

Katarina Velika napísal:
ako novy clen ali nemam prehlad kto tu je odkedy, ani vas tak nepoznam... jedno ale viem urcite, s Dinonou sa vyborne komunikuje, je ochotna, priamociara a ja osobne jej mam za co dakovat.. takze ako diplomat sa urcite osvedcila
To nevadí ale si člen! a si rovnocenná navrhni aj dalších 5 do rady podla tvojích predstáv.
Návrat hore Goto down
salomon

salomon


Počet príspevkov : 20
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:32 pm

tak som zvedavy kto tam bude
santa
Návrat hore Goto down
lakiluk

lakiluk


Počet príspevkov : 16
Age : 31
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:40 pm

vandrak/pandrhool napísal:
jutes napísal:
napiste mena koho chcete ako king a koho ako jocolor
rozdelenie 5 RS a 1 diplomat
Môj návrh
No takže podla mna je u nás Dinona vynikajúcim diplomatom !!!!takže bolo by fajn keby tak aj ostalo.
5 RS : Mexi10 - pôsobí v ali od jej úplného začiatku ešte pod GSE ked sme boli 3Ja, colin82,Mexi10 a moja maličkosť

pongi3 po nom som už pár vecí potreboval a bol ochotný pre nás aj prepracovať mapku ali
Iker1tiež je u nás veľmi dlho a býval vždy aktívny aj vo fórach
Gambo jeden z našich najsilnejších hráčov a tiež človek z ktorým sme už toho vela predebatovali počas nájazdov na moju dedinu od MVH my moc pomáhal a strašne si ho vážim
Johnny666Dobrý hráč a útočník hra vynikajúco. Zachováva stabylný rast populácie.
som tu nowi ale suhlasim s tebou
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 1:51 pm


To je síce pekné že súhlasíš ale asi by sa mali vyjadriť z RR III
Návrat hore Goto down
Darth

Darth


Počet príspevkov : 6
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 3:12 pm

Podla mna sa ako diplomat hodi Dinona a ako rada pandrhol, pongi3, iker1, johnny666 a mozno este madar
Návrat hore Goto down
khadgaar

khadgaar


Počet príspevkov : 4
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 3:16 pm

RS: 1. gambo
2. Dinona
3. pandrhool
4. poster
5. iker1
-------> this is my nomination, because they are best players in our alliance. cheers
Návrat hore Goto down
dinona

dinona


Počet príspevkov : 27
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 3:30 pm

Ja mam podobny zoznam, koho by som si vedela predstavit.
Gambo - ako jednicka v nasom tyme - hovorme mu pan kral
Pandrhool - ak mam problem, tak ho riesim hlavne s nim, titul - poradca
Poster / Iker - obaja su rozvazni a skuseni, maju diplomaticke sklony a situaciu riesia s chladnou hlavou - obaja su podobneho razenia a neviem si medzi nimi vybrat, titul - diplomat
Pongi / Poster - asi najvacsi bojovnici - su velmi akcni - mali by byt nieco ako velitel vojsk, titul- armadny general
Johnny - stabilny rast, skor umierneny, a vela u mna zavazi aj fakt, ze to spolu tahame od pociatku, titul - kardinal (seda eminencia)

Dalej by som navrhovala Salomona aby nadalej robil spojku a pribudla by mu uloha koordinatora dohod, titul - velvyslanec

Mne zo zoznamu vypadol Mechi. To preto, ze som s nim nemala ziadnu osobnu skusenost, ale myslim, ze je na podobnom poste ako Johny, titul - kardinal

Ako vidite, navrhla som viac ako 5 kandidatov. To preto, lebo na niektore pozicie si viem predstavit viac ludi.
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: môj návrh   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 6:43 pm

zapájam sa tiež do voľby rady starších. Najprv čo ale od nich očakávam. Je to operatívnosť t.j. aby bol aspoň jeden na nete( nemyslím tým 24 hod.). rozhodnosť a organizačné schopnosti a skúsenosti . V mojich očiach sú títo kandidáti ( uvádzam ich bez poradia):
Dinona,gambo,Pandrhool,poster,Iker1.

o rozdelení funkcií by sa mala rada rozhodnúť medzi sebou, preto žiadne návrhy nedávam
Návrat hore Goto down
Raistlin




Počet príspevkov : 2
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 9:11 pm

diplomat: dinona (podľa hesla: "Neopravuj, čo funguje dobre.")
RS: pandrhool, iker, johnny, salomon, gambo
Návrat hore Goto down
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySt júl 18, 2007 11:47 pm

spojky sa budu rusit ked mame teraz spolocne forum je tato funkcia zbitocna
zabudol som to podotknut Embarassed
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
salomon

salomon


Počet príspevkov : 20
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyŠt júl 19, 2007 2:58 am

jutes napísal:
spojky sa budu rusit ked mame teraz spolocne forum je tato funkcia zbitocna
zabudol som to podotknut Embarassed

a kua co teraz budem robit?
LUDIA VOLTE MNA VOLTE BYVALEHO STRANNICKEHO SPOJKARA SALOMONA VOLTE CISLO 8.  

ale ne dinona neni o com sedis tam kde si a ked si vstupovala tak si chcela byt diplomatom

a ostatnych 5?
- pandrhool
- kjubson2
- iker1
- pongi3 aj ked ...
-.... dalsi ma nenapadaju
Návrat hore Goto down
gambo

gambo


Počet príspevkov : 1
Age : 49
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyŠt júl 19, 2007 10:02 am

Dinona diplomat
Starší:
pandrhool
pongi3
Johnny666
iker1
a jednoznačne Salomon
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika


Počet príspevkov : 15
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyŠt júl 19, 2007 10:04 am

Takze, diplomata uz som navrhla, inak ako si vsimam aj podla toho kto sa ako zapaja do diskusie a ma vobec chut nieco riesit, tak ostatni:

pandrhool
pongi3
iker
salomon

bez funkcii, tie uz si navrhnite sami
Návrat hore Goto down
Cube00

Cube00


Počet príspevkov : 11
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyŠt júl 19, 2007 10:32 am

Raistlin napísal:
diplomat: dinona (podľa hesla: "Neopravuj, čo funguje dobre.")
RS: pandrhool, iker, johnny, salomon, gambo
Ja som tu len krátko a preto nepoznám všetkých členov a tak podla toho čo tu čítam volím ya diplomata diona a RS pandrhool iker johnny salomon gambol
Návrat hore Goto down
szike

szike


Počet príspevkov : 1
Registration date : 19.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyŠt júl 19, 2007 11:56 am


ja si myslim, ze diplomatom by mohla byt Dinona. aj ked som tu len este kratky cas, ju by som tipoval za diplomatku !!! bounce bounce bounce
a rada starsich, no tí by mohli byt : pandrhool, gambo, Johnny666, poster, iker1 !! týchto tipujem do rady st. .. Very Happy
Návrat hore Goto down
arslan




Počet príspevkov : 12
Registration date : 19.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyŠt júl 19, 2007 2:31 pm

szike napísal:

ja si myslim, ze diplomatom by mohla byt Dinona. aj ked som tu len este kratky cas, ju by som tipoval za diplomatku !!! bounce bounce bounce
a rada starsich, no tí by mohli byt : pandrhool, gambo, Johnny666, poster, iker1 !! týchto tipujem do rady st. .. Very Happy



ja uplne suhlasim so szike
Návrat hore Goto down
poster

poster


Počet príspevkov : 2
Registration date : 19.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyŠt júl 19, 2007 6:15 pm

môj návrh:

osvedčený diplomat Dinona Smile

rada: pandrhol, gambo, iker, johny, salomon Basketball
Návrat hore Goto down
arslan




Počet príspevkov : 12
Registration date : 19.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptySo júl 21, 2007 9:07 am

poster napísal:
môj návrh:

osvedčený diplomat Dinona Smile

rada: pandrhol, gambo, iker, johny, salomon Basketball
aj to je risenie
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: termín volby   VOLBA RADY SRARSICH RR III. EmptyNe júl 22, 2007 1:43 pm

volíme si tu radu starších RR III. ale chýba mi tu jeden základný údaj dokedy sa bude voliť. môj postreh z tohto je, že je tu len otvorená diskusia a zbiera sa kandidátka, škoda že nebol aj termín dokedy. takto sa to môže naťahovať. ten kdo to organizuje mal by určiť termín dokedy sa musia(môžu) všetci členovia ali vyjadriť resp. dať návrh rady a potom dve varianty
1. spočítať hlasy jednotlivých kandidátov, ktorí tu boli uvedení a vyhlasiť radu starších
2. urobiť kandidátku všetkých ktorí boli navrhnutí a určiť termín dokedy musia všetci v ali vybrať 5 členov rady. chápem to tak, že bude na volbu viac ako 5 členov ináč by nebolo o čom hlasovať.

píšem toto do fóra , aby sa veci pohli.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. Empty

Návrat hore Goto down
 
VOLBA RADY SRARSICH RR III.
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» VOLBA RADY STARSICH RR II.
» POVINNOSTI RADY STARSICH RR/ALIANCII

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: ZAKONY RR/A-
Prejdi na: