RR/A

RYCHLA ROTA

DomovDomov  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

NAPADY

Goto down 
AutorSpráva
jutes
Admin
jutes

Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: NAPADY   NAPADY EmptySt júl 18, 2007 1:13 am

tu piste co vas trapy a co by ste chceli v ali
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
Darth

Darth

Počet príspevkov : 6

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptySt júl 18, 2007 3:07 pm

No tak myslim ze by sa mohla spravit nova mapa popr. upravit stara a trosku popremyslat kam expandujeme
Návrat hore Goto down
Cube00

Cube00

Počet príspevkov : 11

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptySt júl 18, 2007 5:05 pm

Kto ma aliancnu armadu?? komu mam posielat suroviny?
Návrat hore Goto down
Ricardito

Počet príspevkov : 3

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptySt júl 18, 2007 6:09 pm

Cube00 napísal:
Kto ma aliancnu armadu?? komu mam posielat suroviny?
zatial asi este nik
Návrat hore Goto down
Hue

Počet príspevkov : 35

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyŠt júl 19, 2007 4:37 pm

No jo zatim ešte nik
Ale už onedlho bude mať RR I. skladovu dedinu... :-) len ešte neviem kde ju založiť či pri sebe alebo niekde ďaleko......
Kompetentny poraďte
Návrat hore Goto down
http://aha.php5.sk/travian
Ricardito

Počet príspevkov : 3

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyŠt júl 19, 2007 5:45 pm

Hue napísal:
No jo zatim ešte nik
Ale už onedlho bude mať RR I. skladovu dedinu... :-) len ešte neviem kde ju založiť či pri sebe alebo niekde ďaleko......
Kompetentny poraďte

tam kde ju najlepsie a najrychlejsie ochranis, takze asi pri sebe by bolo najlepsie
Návrat hore Goto down
lakiluk

lakiluk

Počet príspevkov : 16

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyŠt júl 19, 2007 11:00 pm

Ricardito napísal:
Hue napísal:
No jo zatim ešte nik
Kompetentny poraďte

tam kde ju najlepsie a najrychlejsie ochranis, takze asi pri sebe by bolo najlepsie
no podla mna bi mala bit blyzko ale aj niekde tam kde nikto nieje alebo moze ale iba do takich 200oby.
Návrat hore Goto down
Hue

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptySo júl 21, 2007 3:32 pm

lakiluk napísal:
Ricardito napísal:
Hue napísal:
No jo zatim ešte nik
Kompetentny poraďte

no podla mna bi mala bit blyzko ale aj niekde tam kde nikto nieje alebo moze ale iba do takich 200oby.
Je pri mne, a ďalších troch členoch aliancie
bounce
Návrat hore Goto down
moody

Počet príspevkov : 1

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyPo júl 23, 2007 2:23 pm

Mala by byt niekde na dosah vsetkym clenom tak spravit nejaky kompromis, mal by to byt multicrop cize aby tam bolo vela poli no a mali by sa tam vystavat poriadne hradby alebo palisada alebo ten val, najvacsiu ucinnost maju Rimske hradby pri lvl 20 davaju az 80% k obrane myslim, ale su najzranitelnejsie, palisada dava 60% to my by mohla byt dobra volba, val dava menej ale je najmenej zranitelny. V kazdom pripade to treba, keby sa nejaky dobrodruh pokusil zautocit na aliancnu armadu.

Este by som chcel podotknut jednu vec, treba zvazit ci robit aliancnu armadu alebo skor nech si kazdy spravi svoju a zhromazdi sa na jednom mieste, hram aj na cz serveri a zo skusenosti viem ze s posielanim suriek jedenmu co ma spravit tuto armadu boli vzdy len problemy skor keby niekto zalozil dedinu, vylepsoval to postavil hlavne hradby a obilne polia a hraci by tam naposielali armady potom. Tak by sa mohli skladovat a keby bolo niekomu treba podporu, bolo by to sice zlozitejsie ale mohol by kazdy poslat jednotky na podporu zo svojej dediny a aby neostal nechraneny, tak by si poslal svoje jednotky z tejto skladovej dediny. Pricom podpora by sa zosynchronizovala aby prisla dotycnemu naraz.
Návrat hore Goto down
Hue

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyUt júl 24, 2007 12:15 am

moody napísal:
Mala by byt niekde na dosah vsetkym clenom tak spravit nejaky kompromis, mal by to byt multicrop cize aby tam bolo vela poli no a mali by sa tam vystavat poriadne hradby alebo palisada alebo ten val, najvacsiu ucinnost maju Rimske hradby pri lvl 20 davaju az 80% k obrane myslim, ale su najzranitelnejsie, palisada dava 60% to my by mohla byt dobra volba, val dava menej ale je najmenej zranitelny. V kazdom pripade to treba, keby sa nejaky dobrodruh pokusil zautocit na aliancnu armadu.

Este by som chcel podotknut jednu vec, treba zvazit ci robit aliancnu armadu alebo skor nech si kazdy spravi svoju a zhromazdi sa na jednom mieste, hram aj na cz serveri a zo skusenosti viem ze s posielanim suriek jedenmu co ma spravit tuto armadu boli vzdy len problemy skor keby niekto zalozil dedinu, vylepsoval to postavil hlavne hradby a obilne polia a hraci by tam naposielali armady potom. Tak by sa mohli skladovat a keby bolo niekomu treba podporu, bolo by to sice zlozitejsie ale mohol by kazdy poslat jednotky na podporu zo svojej dediny a aby neostal nechraneny, tak by si poslal svoje jednotky z tejto skladovej dediny. Pricom podpora by sa zosynchronizovala aby prisla dotycnemu naraz.
Bravoooo
Takto si to aj ja predstavujem..... apodľa mňa to je idealne riešenie...... hľadom tej armady............ bravurne riešenie.........
bounce
Návrat hore Goto down
Hiei

Počet príspevkov : 6

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyUt júl 24, 2007 4:30 pm

To akoze v niektorej dedine skladovat jednotky? dobry napad ale vidim v tom 2 nedostatky:

1. pri podpore. Bolo by dost zdlhave posielat vojakov spat do vlastnikovej dediny a odtial na podporu

2. pri utokoch. Keby len jeden vytvaral ali. armadu, tak ma kontrolu nad vsetkymi vojakmi a tak ich moze poslat vsetky naraz. A mozno ze zle viem, ale 1 velke vojsko je v boji efektivnejsie ako viac mensich. scratch Ked sa mylim tak ma opravte
Návrat hore Goto down
Cube00

Cube00

Počet príspevkov : 11

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptySt júl 25, 2007 9:39 am

Hiei napísal:
To akoze v niektorej dedine skladovat jednotky? dobry napad ale vidim v tom 2 nedostatky:

1. pri podpore. Bolo by dost zdlhave posielat vojakov spat do vlastnikovej dediny a odtial na podporu

2. pri utokoch. Keby len jeden vytvaral ali. armadu, tak ma kontrolu nad vsetkymi vojakmi a tak ich moze poslat vsetky naraz. A mozno ze zle viem, ale 1 velke vojsko je v boji efektivnejsie ako viac mensich. scratch Ked sa mylim tak ma opravte

Plne s tebou súhlasim maly by sme sa rozhodnút u koho bude ali vojsko a tomu posielat suroviny na výstavbu vojakov
Návrat hore Goto down
dinona

dinona

Počet príspevkov : 27

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptySt júl 25, 2007 12:32 pm

Ja mam s jednou armadou velmi zle skusenosti. Hrac, ktory staval aliancnu armadu presiel k utocnikovi a potom nas okradal nasim vlastnym vojskom.
Mali by sa vytvorit centra, v ktorych by sa uskladnovali vojaci v pripade nepritomnosti , popripade ak ich v dedine netreba. Ostatne vojska by mali byt u majitela. Je operativnejsie vyslat vojska z roznych dedin a zosynchronizovat utok, ako poslat jedno velke vojsko.

Pred tym, ako by sa zacalo pracovat na vojsku, treba popresuvat hracov medzi alianciam. RR II a RR III je zhruba na jednom mieste aj ked z RR III sa niektori vymykaju. RR I je po celej mape. Pozrite si rozmiestnenie osad a skuste navrhnut nejake racionalne riesenie. queen
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika

Počet príspevkov : 15

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptySt júl 25, 2007 11:46 pm

Mala by som napad ohladne popisu nasej ally, konkretne uvadzanie miesta, na ktorom sa zrovna nachadzame. Nechcem rypat, ale vsade je pisany siesty mesiac, nemame nahodou jul, tj. siedmy? Laughing Cool Ja naozaj nerypem. Embarassed
Návrat hore Goto down
colin82

colin82

Počet príspevkov : 29
Registration date : 22.07.2007

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyŠt júl 26, 2007 8:50 am

Katarina Velika napísal:
Mala by som napad ohladne popisu nasej ally, konkretne uvadzanie miesta, na ktorom sa zrovna nachadzame. Nechcem rypat, ale vsade je pisany siesty mesiac, nemame nahodou jul, tj. siedmy? Laughing Cool Ja naozaj nerypem. Embarassed

muhehee lol!
Návrat hore Goto down
dinona

dinona

Počet príspevkov : 27

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyŠt júl 26, 2007 11:57 am

Katarina Velika napísal:

Sice trosilinku rypes, ale hned to napravim
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika

Počet príspevkov : 15

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY EmptyŠt júl 26, 2007 6:31 pm

dinona napísal:
Katarina Velika napísal:

Sice trosilinku rypes, ale hned to napravim

Vsimla som si. Wink A naozaj som nechcela. Embarassed Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content

NAPADY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NAPADY   NAPADY Empty

Návrat hore Goto down

NAPADY
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Moje nápady na oživenie fóra - ČITAJTE :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: VITAJTE-
Prejdi na: