RR/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RR/A

RYCHLA ROTA
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 UTOKY - tie mi tu silno chybali

Goto down 
+3
pongi3
Hiei
Sky_Net
7 posters
AutorSpráva
Sky_Net




Počet príspevkov : 6
Registration date : 26.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyŠt júl 26, 2007 2:07 pm

co dobreho je na plane...
Návrat hore Goto down
Sky_Net




Počet príspevkov : 6
Registration date : 26.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyŠt júl 26, 2007 2:17 pm

Takze pre celu RR II.

Priznam sa cely, uz ma trocha prestava bavit tato hra, stale je to iba o tom istom.

Pridem s vojskom, vybereim rentu, idem home, precitam si spravu ako mi zas niekto nadava, ze co ho okradam, pozriem ci som prisiel plny, ak ano idem znovu a ak nie tak idem dalej.
Ano, parada, mozno tyzden alebo 2, ale ked to tak je uz aspon 3-4 je to uz nuda.

Raz to bolo zaujimave a to ked ma napadli TRIADY... Odvtedy nic. Preto uvazujem nad tym, ze ked uz oni neprisli je rada na nas. Mame spojenectvo s Dt. Ich triady napadaju a aby ich nenapadali musia im pravidelne platit.
To by sa mne akosi nepozdavalo a uz sa prestava aj im. Pret onavrhujem vsetci nasi clenovia co mate army a aj ti co nemate zbrojte ako sa len da. Ja mam cez 200 koni a vyze 100 pechoty.
Dosal som chyt zautocit na triady, kedy to bude je este otazne, no coskoro, cakam kym poviue Dt, ze idu do toho a budu utocit tiez... A ak tak neurobia nevadi, budem utocit ajstak Surprised

Takze, ak chcete mozete sa pridat zislo by sa aspon 5 dobrovolnoikov aby sme mali army aspon 500- 700...

Cakam na vyjadrenie, taktiku uz v hlave mam
Návrat hore Goto down
Hiei




Počet príspevkov : 6
Age : 37
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyŠt júl 26, 2007 5:08 pm

ak bude utocit aj DT (alebo ina aliancia) tak sa zapojim. sami by sme to nezvladli

...a este potrebujem cas na zbrojenie
Návrat hore Goto down
Sky_Net




Počet príspevkov : 6
Registration date : 26.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPi júl 27, 2007 3:35 pm

POZOR - tyka sa to vsetkych co maju aspon aku taku army z RR II. ...

v nedelu neskoro vecer cca okolo 11 hodiny, spolu s alianciou Dt, zautocime na 3 clenov aliancie TRIADY, konkretne na : QuIT, Flamanac a Stenli

Postup je jednoznacny, najprv posleme najslabsie jednotky, aby sa pochytali do pasce, lebo maju mizerny utok a skoda konikov v pasci... nasledne s najsilnejsimi jednotkami zautocime... Dolezite je, aby sme na vsetkych troch zautocili naraz, jedine co budu moct sparvit je bud zdrhnut, alebo zautocit na niekoho s amradou... no nepredpokladam, ze vsetci traja budu online, takze uspech by sa mohol dostavit...

Takze, vsetci clenovia co mate nad 300 obyvatelov resp armadu okolo 100 sa zucasnite... konecne bude troska vzrusenia... Very Happy

Este upresnim akou formou sa skoordinujeme s Dt a ako si rozdelime, kto bude na koho utocit, v kazdom pripade ale poriadne zbrojte, ja mam cez 200 koni na 7 leveli a skoro 150 pechoty... potrebujeme army dokopy aspon 500 - 700, takze zbrojte...

Ucast v boji je povinna, kto sa nezucasni, nech neziada potom podporu atd. v pripade potreby...
Návrat hore Goto down
Hiei




Počet príspevkov : 6
Age : 37
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPi júl 27, 2007 3:53 pm

po 1. Uz ti niekto odpisal z RRII? Bol by to trapas keby sme sa zucastnili len my dvaja

po 2. Pisal si ze: "vsetci clenovia co mate nad 300 obyvatelov resp armadu okolo 100 sa zucasnite", a onedlho na to ze: "Ucast v boji je povinna". Tak teraz co mam robit ked mam pop. 290?

po 3. Co ak mam 150 vojakov, ale z toho mam len 50 utocnych jednotiek?
Falanxov radsej vyuzijem neskor na obranu akoby som ich teraz poslal zmasakrovat
Návrat hore Goto down
Sky_Net




Počet príspevkov : 6
Registration date : 26.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPi júl 27, 2007 5:27 pm

falanxov tych treba poslat do pasce, lebo ja mam iba utcone jednotky...
a tie keby zostali v pasciach nebolo by dobre...

a ked mas army 150 to je akurta... zverbujem ich neboj...
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: vojna   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyNe júl 29, 2007 8:51 pm

podme už proti niekomu bojovať, mňa to nebaví novým ludom znechucovať travian, tým, že ich hneď vykrádame. takto sa aj aliancie rozrástajú a ak ich neskrotíme my skrotia oni nás. je to len otázka času a kdo prvý začne.
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyNe júl 29, 2007 9:27 pm

pongi3 napísal:
podme už proti niekomu bojovať, mňa to nebaví novým ludom znechucovať travian, tým, že ich hneď vykrádame. takto sa aj aliancie rozrástajú a ak ich neskrotíme my skrotia oni nás. je to len otázka času a kdo prvý začne.
Suhlasým
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyNe júl 29, 2007 9:39 pm

Asi by sme mali niečo takéto podnikať pretože táto hra sa bez toho stáva jednotvárna.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyNe júl 29, 2007 10:40 pm

vandrak/pandrhool napísal:
Asi by sme mali niečo takéto podnikať pretože táto hra sa bez toho stáva jednotvárna.

aj ty si na tej fotke jednotvarny Cool
suhlasim s vami
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: útok RR I. - situácia   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyNe júl 29, 2007 11:27 pm

keď som sa pozrel na mapu videl som nasledovné:
- na pozícií -29/-159 je osamotený z ali VSH4ewer
- KatarinaVeliká a pongi3 majú v blízskosti 4 z ali RádT a nie sú silní, bolo dobre ich zlikvidovať úplne
- máme tu ešte 2 silné dediny abide.sk toho by som navrhoval zlanáriť ku nám
- sú tu dvaja z IDEFIX1 a to BIG GIGI, ktorý dáva dlhšiu dobu pokoj ale obyvateľstvo mu rastie , má vyše 500 a je otázka času kedy nás začne znova otravovať, a potom na pozícií -15,-144 ale to je slabé a s tým by ste si mali poradiť,ktorí sú blízko.
- v blízkosti Katariny Velikej sú ešte GRAGONS2 a na tych sa treba pripraviť


a teraz môj návrh, vybraním dedinám ponúknuť členstvo t.j. nad 300 obyvatelov z ostatných urobiť farmy, BIG GIGI zrušiť úplne alebo paralizovať, útok včetne baranidiel a katapultov.abide.sk na nas neútočil aspoň o tom neviem a tak ho zobrať medzi nás alebo ako spojenca.RádT urobiť z nich farmy. takže hurá do útoku. najlepšie ak sa dohodnú dvaja traja zaútočia. samozrejme predtým prieskum. veľa šťastia a velké zisky
Návrat hore Goto down
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPo júl 30, 2007 12:05 am

pongi3 napísal:
keď som sa pozrel na mapu videl som nasledovné:
- na pozícií -29/-159 je osamotený z ali VSH4ewer
- KatarinaVeliká a pongi3 majú v blízskosti 4 z ali RádT a nie sú silní, bolo dobre ich zlikvidovať úplne
- máme tu ešte 2 silné dediny abide.sk toho by som navrhoval zlanáriť ku nám
- sú tu dvaja z IDEFIX1 a to BIG GIGI, ktorý dáva dlhšiu dobu pokoj ale obyvateľstvo mu rastie , má vyše 500 a je otázka času kedy nás začne znova otravovať, a potom na pozícií -15,-144 ale to je slabé a s tým by ste si mali poradiť,ktorí sú blízko.
- v blízkosti Katariny Velikej sú ešte GRAGONS2 a na tych sa treba pripraviť


a teraz môj návrh, vybraním dedinám ponúknuť členstvo t.j. nad 300 obyvatelov z ostatných urobiť farmy, BIG GIGI zrušiť úplne alebo paralizovať, útok včetne baranidiel a katapultov.abide.sk na nas neútočil aspoň o tom neviem a tak ho zobrať medzi nás alebo ako spojenca.RádT urobiť z nich farmy. takže hurá do útoku. najlepšie ak sa dohodnú dvaja traja zaútočia. samozrejme predtým prieskum. veľa šťastia a velké zisky

si uvedomte ze najskor treba senat, koncil alebo RS urcit az potom riesit ali
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
Sky_Net




Počet príspevkov : 6
Registration date : 26.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPo júl 30, 2007 3:05 am

TAKZE aj ked ste sa vsetci distancovali, nedalo mi to a zautocil som na triady, konkretne na Flamanac a toto je vysledok:

http://travilog.org.ua/sk/5058527/9f4c9d757223ff359eacbca7c4ce3fbe

momentalne mam dost slabu army, iba okolo 100 imperianov, takze nejake jednotky na obranu by sa zisli, skuste nieco poslat ak sa da diq... ked sa uz nikto okrem 2 ludi z Dt bojov nezucastnil... kym doplnim zasoby
Návrat hore Goto down
Cube00

Cube00


Počet príspevkov : 11
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPo júl 30, 2007 4:42 pm

Sky_Net napísal:
TAKZE aj ked ste sa vsetci distancovali, nedalo mi to a zautocil som na triady, konkretne na Flamanac a toto je vysledok:

http://travilog.org.ua/sk/5058527/9f4c9d757223ff359eacbca7c4ce3fbe

momentalne mam dost slabu army, iba okolo 100 imperianov, takze nejake jednotky na obranu by sa zisli, skuste nieco poslat ak sa da diq... ked sa uz nikto okrem 2 ludi z Dt bojov nezucastnil... kym doplnim zasoby

OKOK posielam
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: návrh na útok   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPo júl 30, 2007 9:37 pm

večer som si všimol, že našu ali začala špehovať ali ktorá je medzi našími ali pozri mapu
http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=cz&server=s1.travian.sk&alliance=RR%20I.%2CGAELL%2CRR%20II.&groupby=alliance&casen=on&format=svg&
niekolko ich dedín je medzi nami a podme na nich zaútočiť, navrhujem do zajtra urobiť plán a večer ideme nato
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyPo júl 30, 2007 11:00 pm

UTOCIA na nas GAELL... na mna konkretne truhlik_freddy..
treba vytvorit forum zvlast pre tuto vojnu pretoze sa obavam ze to bude mat vacsiu dohru..
Návrat hore Goto down
Sky_Net




Počet príspevkov : 6
Registration date : 26.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyUt júl 31, 2007 8:16 pm

stare zname o mne, ako vzdy ja som za kazdy utok... len mi dajte este aspon 1 den musim doplnit army
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali EmptyUt júl 31, 2007 8:44 pm

Sky_Net napísal:
stare zname o mne, ako vzdy ja som za kazdy utok... len mi dajte este aspon 1 den musim doplnit army

oki, pak sa stretavame na stranke forumu dole v chatboxe a preberame strategy, ukaz sa niekedy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty
OdoslaťPredmet: Re: UTOKY - tie mi tu silno chybali   UTOKY - tie mi tu silno chybali Empty

Návrat hore Goto down
 
UTOKY - tie mi tu silno chybali
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» -=iXTA=- Neustane Utoky RRII

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: ZAKONY RR/A-
Prejdi na: