RR/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RR/A

RYCHLA ROTA
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 ZRUSENIE SPOJENECTIEV

Goto down 
+4
dinona
colin82
arslan
salomon
8 posters
AutorSpráva
salomon

salomon


Počet príspevkov : 20
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyPi júl 20, 2007 2:51 am

NACO SU NAM SPOJENECTVA? KED AJ TAK POCHYBUJEM ZE BY NIEKTO POMOHOL A S TYMY SLABIMY ALI CO MAME SU NAM NA 3 VECI VERIM TOMU ZE KEBY SME POZIADALI O POMOC 1 ZO 100 ALI NAM POMOZE NA 100 % TREBA ZRUSIT POPRIPADE DEGRADOVAT NA DOHODU O NEUTOCENI
Návrat hore Goto down
arslan




Počet príspevkov : 12
Registration date : 19.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptySo júl 21, 2007 9:05 am

salomon napísal:
NACO SU NAM SPOJENECTVA? KED AJ TAK POCHYBUJEM ZE BY NIEKTO POMOHOL A S TYMY SLABIMY ALI CO MAME SU NAM NA 3 VECI VERIM TOMU ZE KEBY SME POZIADALI O POMOC 1 ZO 100 ALI NAM POMOZE NA 100 % TREBA ZRUSIT POPRIPADE DEGRADOVAT NA DOHODU O NEUTOCENI
mas pravdu moc by ich nepomohlo
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyNe júl 22, 2007 9:07 pm

salomon napísal:
NACO SU NAM SPOJENECTVA? KED AJ TAK POCHYBUJEM ZE BY NIEKTO POMOHOL A S TYMY SLABIMY ALI CO MAME SU NAM NA 3 VECI VERIM TOMU ZE KEBY SME POZIADALI O POMOC 1 ZO 100 ALI NAM POMOZE NA 100 % TREBA ZRUSIT POPRIPADE DEGRADOVAT NA DOHODU O NEUTOCENI

yo, takuto politiku som podporoval od zaciatku, ak mame mat spojenca, nech je to spojenec na-slovo-vzaty, ktory sa ako spojenec bude spravat a jeho sluzby nam budu k dispozicii s tym ze mu to rovnako budeme opätovat.. inac je to len fraska
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyNe júl 22, 2007 9:12 pm

[quote="colin82"]
salomon napísal:
NACO SU NAM SPOJENECTVA? KED AJ TAK POCHYBUJEM ZE BY NIEKTO POMOHOL A S TYMY SLABIMY ALI CO MAME SU NAM NA 3 VECI VERIM TOMU ZE KEBY SME POZIADALI O POMOC 1 ZO 100 ALI NAM POMOZE NA 100 % TREBA ZRUSIT POPRIPADE DEGRADOVAT NA DOHODU O NEUTOCENI

mozno by tiez nebolo zle vytvorit temu "spojenci RRIII" kde by sme o pripadnych prijatych/zrusenych spojenectvach mohli diskutovat, s tym ze by sa tam dopisovali poznamky o tom ako sa spojenec zachoval v pripadoch ked sme ho ziadali o pomoc..
PS: lepsi jeden "Spojenec" ako 10 kvazi-spojenectiev...
Basketball
bounce
Návrat hore Goto down
dinona

dinona


Počet príspevkov : 27
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyNe júl 22, 2007 9:27 pm

Niektore spojenectva sme uz preverili. Bolo to v dobe, ked som sice vyvolala paniku, ale odskusali sme si svoje mobilizacne sily. Vtedy som tiez oslovila spojencov so ziadostou o pomoc. A mnohe spojenectva sme vdaka tomu zrusili. Bohuzial, mezdi tym nam opat narastol pocet a nie som schopna si spomenut, ktore spojenectva boli overene krizou a zachovali sa ako spojenci. Question
Návrat hore Goto down
dinona

dinona


Počet príspevkov : 27
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyNe júl 22, 2007 9:27 pm

Niektore spojenectva sme uz preverili. Bolo to v dobe, ked som sice vyvolala paniku, ale odskusali sme si svoje mobilizacne sily. Vtedy som tiez oslovila spojencov so ziadostou o pomoc. A mnohe spojenectva sme vdaka tomu zrusili. Bohuzial, mezdi tym nam opat narastol pocet a nie som schopna si spomenut, ktore spojenectva boli overene krizou a zachovali sa ako spojenci. Question
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyNe júl 22, 2007 10:04 pm

môj názor je že spojenectvo musí mať svoj význam a nie iba aby bolo do počtu. načo sú nám spojenci, ktorí sú vo vnútri našej ali. tu by mal platiť zákon džungle ale ideš s nami alebo si proti nám. jednoducho cudzie dediny by tu nemali čo robiť. takisto spojenci na vzdialenosť niekoľko hodín od naších dedín nemajú význam. nie je problém urobiť analýzu, veď sú tu stránky, na ktorých s graficky zobrazí rozmiestnenie dedín jednotlivých aliancií. je to v kompetencii rady starších akonáhle bude zvolená. ja som sa touto témou nezaoberal , že kdo je pre nás výhodný a kdo nie, preto nie som konkretný.
Návrat hore Goto down
dinona

dinona


Počet príspevkov : 27
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptySt júl 25, 2007 1:01 pm

Zistila som, ze mame spojenectva so zanikajucimi alianciami. Ak by sa niekomu chcelo spravit rozbor a prezentovat ho vo fore, bola by som rada. Ak sa na to niekto podujme, nech to napise do fora, ak nikto, tak pri najblizsom volnom case to spravim. Ale , ako ste si vsimli, mam teraz dost prace aj mimo travian a mnoho veci nestiham.
Ak by to niekto chcel spravit a nema predstavu ako, nech mi napise. study
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika


Počet príspevkov : 15
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptySt júl 25, 2007 9:54 pm

Jednu info by som snad mohla pridat. Aliancia, z ktorej som prisla aj ja, T.W.E - prisla som sem po tom, co zakladatel ally zmazal ucet. Rolling Eyes Bez toho, aby niekomu nieco povedal. Takze nemyslim, ze by este fungovali dalej.
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptySt júl 25, 2007 10:30 pm

Katarina Velika napísal:
Jednu info by som snad mohla pridat. Aliancia, z ktorej som prisla aj ja, T.W.E - prisla som sem po tom, co zakladatel ally zmazal ucet. Rolling Eyes Bez toho, aby niekomu nieco povedal. Takze nemyslim, ze by este fungovali dalej.

súhlasím, a ja začnem na nich útočíť, budú farmy, mňa to nebaví posielať vojsko na 3-4 hod aby ukoristili 100 ks surovín
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika


Počet príspevkov : 15
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptySt júl 25, 2007 11:42 pm

Nechaj aj mne nieco, tu na okoli uz si vsetko vybral a mne sa tiez nechce plahocit na sto honov. Laughing Predsa len uz som tiez starsia osoba. Very Happy
Návrat hore Goto down
dinona

dinona


Počet príspevkov : 27
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyŠt júl 26, 2007 12:02 pm

Zrusila som aliancie, ktore vykazovali za poslednu dobu stagnaciu obyvatelstva alebo pokles clenov. Ak mate este nejaku , ktoru zrusit, tak to napiste.
Návrat hore Goto down
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyŠt júl 26, 2007 12:33 pm

dinona napísal:
Zrusila som aliancie, ktore vykazovali za poslednu dobu stagnaciu obyvatelstva alebo pokles clenov. Ak mate este nejaku , ktoru zrusit, tak to napiste.
napis ake to boli nech vieme kde mozme utocit Very Happy
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
dinona

dinona


Počet príspevkov : 27
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyŠt júl 26, 2007 2:58 pm

jutes napísal:
dinona napísal:
Zrusila som aliancie, ktore vykazovali za poslednu dobu stagnaciu obyvatelstva alebo pokles clenov. Ak mate este nejaku , ktoru zrusit, tak to napiste.
napis ake to boli nech vieme kde mozme utocit Very Happy

Je to sice v novinkach , ale opakovanie je matkou mudrosti:

V.R , VI., -=TM=-, T.W.E.
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: zrušenie spojenectiev   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyŠt júl 26, 2007 9:16 pm

podľa mňa vážny problém a nielen so spojenectvami ale aj spríjmaním nových členov. ja to chápem takto: sme už dosť silná ali aby sme sa hocikoho nezľakli ale nie najsilnejšia. treba príjmať nových členov ale s rozumom. teraz už není problém sa pozrieť na mapu a naisť si okolité akliancie a zhodnotiť ich silu a postavenie. rozhodnúť sa čo s ňou. silnejším hráčom ponuknuť účasť v ali ak odmietne likvidácia ,z ostatných farmy, žial to je život, kdo sa chce hrať na ludomila asi si pomýlil hru.
Návrat hore Goto down
arslan




Počet príspevkov : 12
Registration date : 19.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyPi júl 27, 2007 9:50 am

pongi3 napísal:
podľa mňa vážny problém a nielen so spojenectvami ale aj spríjmaním nových členov. ja to chápem takto: sme už dosť silná ali aby sme sa hocikoho nezľakli ale nie najsilnejšia. treba príjmať nových členov ale s rozumom. teraz už není problém sa pozrieť na mapu a naisť si okolité akliancie a zhodnotiť ich silu a postavenie. rozhodnúť sa čo s ňou. silnejším hráčom ponuknuť účasť v ali ak odmietne likvidácia ,z ostatných farmy, žial to je život, kdo sa chce hrať na ludomila asi si pomýlil hru.
asi tak treba ist tvrdo musime ukazat sylu
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: zrušenie spojenectiev   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyPi júl 27, 2007 9:54 am

aj keď to do tejto rubriky úplne nepatrí, tak to sem píšem lebo sa to týka spojenectiev ako celok.

navrhujem uzatvárať alebo končiť spojenectvo alebo dohodu o neútočení nasledovne:
každá zmena musí byť uvedená vo fóre, kde bude na to jedna stránka, tam bude oznam jeden deň , za tú dobu sa budú môcť vzniesť pripomienky alebo návrhy k spojenectvu a na základe toho sa rozhodne.ak nebude žiadna pripomienka zmluva sa príjme alebo zruší nasledujúci deň.
je mi jasné, že všetci sa vyjadrovať nebudú či z časových alebo iných dôvodov ale aspoň aktívni sa vyjadria.je nás už veľa a nie všetky zmluvy vyhovujú a neni to správne aby rozhodovanie bolo na jednom v takýchto dôležitých veciach.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptyPi júl 27, 2007 8:50 pm

pongi3 napísal:
aj keď to do tejto rubriky úplne nepatrí, tak to sem píšem lebo sa to týka spojenectiev ako celok.

navrhujem uzatvárať alebo končiť spojenectvo alebo dohodu o neútočení nasledovne:
každá zmena musí byť uvedená vo fóre, kde bude na to jedna stránka, tam bude oznam jeden deň , za tú dobu sa budú môcť vzniesť pripomienky alebo návrhy k spojenectvu a na základe toho sa rozhodne.ak nebude žiadna pripomienka zmluva sa príjme alebo zruší nasledujúci deň.
je mi jasné, že všetci sa vyjadrovať nebudú či z časových alebo iných dôvodov ale aspoň aktívni sa vyjadria.je nás už veľa a nie všetky zmluvy vyhovujú a neni to správne aby rozhodovanie bolo na jednom v takýchto dôležitých veciach.

suhlasim vo vsetkych bodoch obhajoby
Návrat hore Goto down
Hue




Počet príspevkov : 35
Age : 38
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptySo júl 28, 2007 10:49 am

colin82 napísal:
pongi3 napísal:
aj keď to do tejto rubriky úplne nepatrí, tak to sem píšem lebo sa to týka spojenectiev ako celok.

navrhujem uzatvárať alebo končiť spojenectvo alebo dohodu o neútočení nasledovne:
každá zmena musí byť uvedená vo fóre, kde bude na to jedna stránka, tam bude oznam jeden deň , za tú dobu sa budú môcť vzniesť pripomienky alebo návrhy k spojenectvu a na základe toho sa rozhodne.ak nebude žiadna pripomienka zmluva sa príjme alebo zruší nasledujúci deň.
je mi jasné, že všetci sa vyjadrovať nebudú či z časových alebo iných dôvodov ale aspoň aktívni sa vyjadria.je nás už veľa a nie všetky zmluvy vyhovujú a neni to správne aby rozhodovanie bolo na jednom v takýchto dôležitých veciach.

suhlasim vo vsetkych bodoch obhajoby
Tiež súhlasim. bounce
Návrat hore Goto down
http://aha.php5.sk/travian
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV EmptySo júl 28, 2007 10:54 am

Hue napísal:
colin82 napísal:
pongi3 napísal:
aj keď to do tejto rubriky úplne nepatrí, tak to sem píšem lebo sa to týka spojenectiev ako celok.

navrhujem uzatvárať alebo končiť spojenectvo alebo dohodu o neútočení nasledovne:
každá zmena musí byť uvedená vo fóre, kde bude na to jedna stránka, tam bude oznam jeden deň , za tú dobu sa budú môcť vzniesť pripomienky alebo návrhy k spojenectvu a na základe toho sa rozhodne.ak nebude žiadna pripomienka zmluva sa príjme alebo zruší nasledujúci deň.
je mi jasné, že všetci sa vyjadrovať nebudú či z časových alebo iných dôvodov ale aspoň aktívni sa vyjadria.je nás už veľa a nie všetky zmluvy vyhovujú a neni to správne aby rozhodovanie bolo na jednom v takýchto dôležitých veciach.

suhlasim vo vsetkych bodoch obhajoby

Tiež súhlasim. bounce

JJ
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
Sponsored content





ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty
OdoslaťPredmet: Re: ZRUSENIE SPOJENECTIEV   ZRUSENIE SPOJENECTIEV Empty

Návrat hore Goto down
 
ZRUSENIE SPOJENECTIEV
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: ZAKONY RR/A-
Prejdi na: