RR/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RR/A

RYCHLA ROTA
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 VOLBA RADY SRARSICH RR III.

Goto down 
+14
arslan
szike
Cube00
gambo
Raistlin
pongi3
dinona
khadgaar
Darth
lakiluk
salomon
Katarina Velika
vandrak/pandrhool
jutes
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2007 4:56 pm

pongi3 napísal:
volíme si tu radu starších RR III. ale chýba mi tu jeden základný údaj dokedy sa bude voliť. môj postreh z tohto je, že je tu len otvorená diskusia a zbiera sa kandidátka, škoda že nebol aj termín dokedy. takto sa to môže naťahovať. ten kdo to organizuje mal by určiť termín dokedy sa musia(môžu) všetci členovia ali vyjadriť resp. dať návrh rady a potom dve varianty
1. spočítať hlasy jednotlivých kandidátov, ktorí tu boli uvedení a vyhlasiť radu starších
2. urobiť kandidátku všetkých ktorí boli navrhnutí a určiť termín dokedy musia všetci v ali vybrať 5 členov rady. chápem to tak, že bude na volbu viac ako 5 členov ináč by nebolo o čom hlasovať.

píšem toto do fóra , aby sa veci pohli.
Najhoršie je že som chcel aby sa vyjadrili všetci ale ak cheš daj termín a zariadíme sa!!!!
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika


Počet príspevkov : 15
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2007 5:10 pm

vandrak/pandrhool napísal:
Najhoršie je že som chcel aby sa vyjadrili všetci ale ak cheš daj termín a zariadíme sa!!!!

Toto asi nepojde, podla toho ako ludia reaguju. Asi bude naozaj najucinnejsie vybrat z tych, ktori tu boli menovani a zbytok si moze stazovat. Kto sa zdrzal hlasovania, musi suhlasit s tym co zvolia ostatni, takto to vo volbach chodi.
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2007 6:27 pm

[Najhoršie je že som chcel aby sa vyjadrili všetci ale ak cheš daj termín a zariadíme sa!!!!

Toto asi nepojde, podla toho ako ludia reaguju. Asi bude naozaj najucinnejsie vybrat z tych, ktori tu boli menovani a zbytok si moze stazovat. Kto sa zdrzal hlasovania, musi suhlasit s tym co zvolia ostatni, takto to vo volbach chodi.


toto je problém všetkých spoločností, málokedy sa dajú všetci zainteresovaní dokopy a nieto ešte aby mali jeden názor. ako každé volby musia mať svoju volebnú komisiu stačia -traja členovia- a tí vyhlásia volby do rady starších. ja tu dávam svoje názory ale organizátorom tohto nie som , preto ani nemôžem určiť dokedy sa má hlasovať. ak ma poveríte organizovaním volieb tak to zariadim, ale chcem aby to urobil zakladateľ tohto fóra alebo našej aliancie, nemôžem predsa svojvôlne robiť takúto akciu.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2007 6:45 pm

Dinona
Pandrhool
Pongi
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2007 8:59 pm

colin82 napísal:
Dinona
Pandrhool
Pongi

hoh, a inac premenoval by som to "rada starsich" nejak inac, pretoze mi to pride komicke volat niekoho "Rado Starsi" s vedomim ze chlapec ma aj o 8 rokov menej ako ja lol!
ked ma napadne nieco lepsie, dojdem s tym Basketball
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2007 10:07 pm

colin82 napísal:
colin82 napísal:
Dinona
Pandrhool
Pongi

hoh, a inac premenoval by som to "rada starsich" nejak inac, pretoze mi to pride komicke volat niekoho "Rado Starsi" s vedomim ze chlapec ma aj o 8 rokov menej ako ja lol!
ked ma napadne nieco lepsie, dojdem s tym Basketball
Máš recht cuker
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyPo júl 23, 2007 5:23 pm

Ked sa tak nad tym zamyslam, aky zmysel ma "rada starsich" ? Je mi jasne ze niekto tu musi mat rozhodne slovo, ale naco dalsich 5 ludi? Riziko zbytocneho zmätku. Podla mojho nazoru, na rozhodujuce slovo staci jeden clovek (ja by som oznacil Dinonu na zaklade overenych skusenosti) a ostatok by sa nemusel zbytocne specifikovat a skatulkovat od ostatnych clenov ally. Ved tento zvoleny clovek by rozhodoval na zaklade navrhov celej aliancie (na zaklade prevaznej vacsiny) , ktore by skumal na forume. Do forumu sa zapajame cca 5-8 ludi pokial dobre skumam prispevky, co teda znamena ze rada starsich by mohli byt vsetci doterajsi prispievatelia. Tym ze vytvorime tzv. RADU STARICH, akoby sme zadelili ulohy 5 ludom z aliancie a ostatok by boli len ovecky nezapajajuce sa do riesenia problemov, pretoze to je na pleciach spominanej starej dobrej rade starsich. My ale potrebujeme vybudovat zosuladenu koordinaciu nasej aliancie (nasich troch aliancii) kde sa bude zapajat co najvyssi pocet ludi (mala by byt povinna registracia do fora, pretoze predpokladam ze ju nemame ani polovica aliancie) Za koordinaciu s ostatnymi dvoma nasimi alianciami (rrI,rrII) by zodpovedal spominany jeden zvoleny clovek, cim by sa predislo zbytocnemu zmätku pri spominanom pocte napr. 5 ludi rady starsich z jednej aliancie. Samozrejme ze pri absencii tohto cloveka by bol zvoleny jeho zastupca.
Rad precitam vase vyjadrenia k mojmu prispevku a stojim o dalsiu diskusiu.
Basketball
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: názor   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyPo júl 23, 2007 7:43 pm

keď sa nad tým zamyslím, v podstate máš aj pravdu a mal by si ju určite keby tu bol jeden dominantný vodca, ktorý by bral pod ochranu všetkých, ktorý by mali záujem a tak isto aj on o nich. vodca by rozhodoval a riadil a komu by sa to nepáčilo mohol by ísť. lenže toto je také volné združenie a tu už nie je možný diktát jedného. je tu ale problém aktivity všetkých členov ali. ja osobne neznášam slová vždy,všetci a stále v mojich očiach to neexistuje. neverím, že všetci budú aktívni ( rovnako už tobôž nie). tiež vidím problém celkovej koordinácie lebo neverím že traja alebo piati zvolení budú stále na pc aby mohli riešiť problémy. koniec koncov toto je hra a nejde o život a tak k tomu treba aj pristupovať. mal som a ešte stále mám inú variantu celkovej organizácie našej ali ale nechcem ho presadzovať nakoľko by to roztrieštilo ali a ja tak sa tu prezentuje len pár ludí, ktorí tu píšu a ostatní sú v ali, ktorá im poskytuje ochranu pred inými.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyPo júl 23, 2007 9:45 pm

Yo, ono kus pravdy tu pada v kazdom prispevku.. tam by som poopravil svoju myslienku ak bola zle chapana.. chcel som aby konecne stanovisko uvadzal jeden vodca, a to na zaklade diskutujucich clenov aliancie vo fore. No a tento clovek by potom nase stanovisko prezentoval aj pred RRI a RRII. Takze ziadna diktatura. Ja myslim ze najviac problemov vyriesime prostrednictvom diskusie, viac hlav, viac myslienok, vacsia zabava => pretoze su ludia vtiahnuti do hry a maju vacsi priestor sa realizovat.
No uvediem priklad: je zvolena rada starsich, mas chut sa zapajat a riesit situaciu, to je to co ta na hre bavi, no nie si do RS zvoleny.. ostava ti teda suhlasit s vecami s ktorymi napriklad nesuhlasis, ale nechavas si to pre seba kedze si bol zvoleny len ako "štatista." Takyto postoj mozu mat viaceri ludia aliancie, preto som v predchadzajucom prispevku spominal aby sa predchadzalo "skatulkovaniu."
Teraz dalsia myslienka: Vyvojom situacie uvidime ako sa clenovia aliancie spravaju, kto je tu len kvoli ochrane a kto by rad zo zabavy pri tejto hre vytazil viacej. Potom sa naskytuje riesenie zalozit alianciu z aktivnych ludi vsetkych troch RR, cim by sa vytvorila silna a zivotaschopna aliancia. Toto by mohlo byt motivaciou pre ludi vsetkych troch aliancii.
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyPo júl 23, 2007 10:32 pm

colin82 napísal:
Yo, ono kus pravdy tu pada v kazdom prispevku.. tam by som poopravil svoju myslienku ak bola zle chapana.. chcel som aby konecne stanovisko uvadzal jeden vodca, a to na zaklade diskutujucich clenov aliancie vo fore. No a tento clovek by potom nase stanovisko prezentoval aj pred RRI a RRII. Takze ziadna diktatura. Ja myslim ze najviac problemov vyriesime prostrednictvom diskusie, viac hlav, viac myslienok, vacsia zabava => pretoze su ludia vtiahnuti do hry a maju vacsi priestor sa realizovat.
No uvediem priklad: je zvolena rada starsich, mas chut sa zapajat a riesit situaciu, to je to co ta na hre bavi, no nie si do RS zvoleny.. ostava ti teda suhlasit s vecami s ktorymi napriklad nesuhlasis, ale nechavas si to pre seba kedze si bol zvoleny len ako "štatista." Takyto postoj mozu mat viaceri ludia aliancie, preto som v predchadzajucom prispevku spominal aby sa predchadzalo "skatulkovaniu."
Teraz dalsia myslienka: Vyvojom situacie uvidime ako sa clenovia aliancie spravaju, kto je tu len kvoli ochrane a kto by rad zo zabavy pri tejto hre vytazil viacej. Potom sa naskytuje riesenie zalozit alianciu z aktivnych ludi vsetkych troch RR, cim by sa vytvorila silna a zivotaschopna aliancia. Toto by mohlo byt motivaciou pre ludi vsetkych troch aliancii.
Osobne si myslím že colin má vynikajúce nápady a jeho myšlienka jeden + všetci je vynikajúca
Návrat hore Goto down
Hue




Počet príspevkov : 35
Age : 38
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyUt júl 24, 2007 12:30 am

Colin.
Mno. Niečo na tom bude...... Ale.....
Ja som v Rade starších v RR I. a som tam už dlhšie....... a nemam pocit žeby bol zmetok...... viacej ľudi ma aj svoje vyhody..... Sme v neustálom kontakte medzi sebou (v RS)a mame aj tak trochu podelene ulohy tak nepísane...... Preto aby nebol zmetok...... A tým že nás je 5 tak ostatný maju večšiu šancu že niekoho z nas zachitia na traviane akokeby to bol iba jeden človek, ktory by tu mohol chodiť prave c tedy keď ostatny tu niesu. Teda 5 ľudí (skoordinovanych) ma svoju vyhodu...... Prave preto je nas 5 lebo my medzi sebou presne vieme ako postupovať........ teda ak sa naskytne problem vieme ho riešiť...... Dufam že som to aspoň trochu vysvetlil... dufam
bounce
Návrat hore Goto down
http://aha.php5.sk/travian
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyUt júl 24, 2007 10:59 pm

ano, myslim ze rozumiem co ty chapes Smile
teraz by bolo dobre aby sa vyjadrili najmä clenovia RRIII. Rozvoj a strategia RRIII je zatial uspesna, predpokladam ze nejake administrativne zmeny tomu neuskodia. Zaklad je aby sme vedeli zaujat spolocne stanovisko.
Sem s nim...
Návrat hore Goto down
Katarina Velika

Katarina Velika


Počet príspevkov : 15
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptySt júl 25, 2007 10:12 pm

Suhlasim s nazorom colina, v podstate sa "rada starsich" (nemozeme to volat povedzme "senát"? znie mi to prijatelnejsie. takto by som tam musela patrit Laughing ) zvolila uz sama z clenov, ktori aktivne prispievaju na forum. Aby predsa len boli vymenovane nejake funkcie, tak by zostala zachovana funkcia diplomata, funkcia sefa ally, ktory by prezentoval dohody uzavrete tu na fore verejnosti (ostatnym ally), tito dvaja by zastupovali jeden druheho v pripade nepritomnosti, takze v podstate by sa nic nezmenilo, len by sa clenovia ally aktivnejsie zapajali do riesenia problemov.
No teraz som asi iba inymi slovami povedala to, co uz colin napisal, ale tot moj nazor. Cool Wink
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptySt júl 25, 2007 10:28 pm

vandrak/pandrhool napísal:
colin82 napísal:
colin82 napísal:
Dinona
Pandrhool
Pongi

hoh, a inac premenoval by som to "rada starsich" nejak inac, pretoze mi to pride komicke volat niekoho "Rado Starsi" s vedomim ze chlapec ma aj o 8 rokov menej ako ja lol!
ked ma napadne nieco lepsie, dojdem s tym Basketball
Máš recht cuker

mne je to jedno ako sa to volá, ináč mám 55, skôr mi vadí, že sa len píše a nič sa nedeje, navyše sa tu naberajú ludia ako keby najdôležitejšie nbolo byť čo najvyššie v rebríčku. podľa mňa iné veci sú dôležité.
Návrat hore Goto down
jutes
Admin
jutes


Počet príspevkov : 48
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptySt júl 25, 2007 10:57 pm



mas pravdu nebol som tu od piatku a nic sa neudialo RR II. este stale bez snahy fungovat pod zastitou RR/A  ako keby im bolo jedno co sa deje   (mam pocit ze sa iba skryvaju aby ich nikto nepridusil)  nevidim ani aktivitu a zakony RR/A sa ani nepohli
Návrat hore Goto down
https://rral.slovakforum.net
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 9:00 am

Katarina Velika napísal:
Suhlasim s nazorom colina, v podstate sa "rada starsich" (nemozeme to volat povedzme "senát"? znie mi to prijatelnejsie. takto by som tam musela patrit Laughing ) zvolila uz sama z clenov, ktori aktivne prispievaju na forum. Aby predsa len boli vymenovane nejake funkcie, tak by zostala zachovana funkcia diplomata, funkcia sefa ally, ktory by prezentoval dohody uzavrete tu na fore verejnosti (ostatnym ally), tito dvaja by zastupovali jeden druheho v pripade nepritomnosti, takze v podstate by sa nic nezmenilo, len by sa clenovia ally aktivnejsie zapajali do riesenia problemov.
No teraz som asi iba inymi slovami povedala to, co uz colin napisal, ale tot moj nazor. Cool Wink

senat znie fajne slecna senatorka Smile
a stale sa priklanam k svojmu a teraz aj tvojmu nazoru.. teraz by som cakal dake vyjadrenia od "opozicie" nech sa mozeme na niecom dohodnut a mozeme tuto temu uzatvorit.. Tiez sa pripajam k navrhu zrusit temy ktore momentalne neriesime, nechal by som len nejake hot topic cize temy ktore palia.. Treba v tom vacsi prehlad, niektorych mozno odradza od studovania prispevkov zrovna ta neprehladnost.
Temu UTOKY by som nechal na viditelnom mieste, to je velmi dolezita tema a mala by byt vsetkym na ociach..
Do piatku by som navrhoval uzatvorit temu volby do rady starsich "senatu" RRIII
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 4:23 pm

No ja som navrhol do nedele lebo sa ešte predsalen môže niekto vrátiť. A senátorov teda preráteť hlasy a vypísať v pondelok ráno.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 4:37 pm

vandrak/pandrhool napísal:
No ja som navrhol do nedele lebo sa ešte predsalen môže niekto vrátiť. A senátorov teda preráteť hlasy a vypísať v pondelok ráno.

podla tohoto nevim usudit k akemu poctu senatorov sa priklanas..
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 7:09 pm

colin82 napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
No ja som navrhol do nedele lebo sa ešte predsalen môže niekto vrátiť. A senátorov teda preráteť hlasy a vypísať v pondelok ráno.

podla tohoto nevim usudit k akemu poctu senatorov sa priklanas..
počet je uplnme jedno. Pôvodný návrh bol 5 tak bude 5 aj tak sa každý môže pýtať ostatných na názory a nik nemusí byť ovca.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 7:28 pm

vandrak/pandrhool napísal:
colin82 napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
No ja som navrhol do nedele lebo sa ešte predsalen môže niekto vrátiť. A senátorov teda preráteť hlasy a vypísať v pondelok ráno.

podla tohoto nevim usudit k akemu poctu senatorov sa priklanas..
počet je uplnme jedno. Pôvodný návrh bol 5 tak bude 5 aj tak sa každý môže pýtať ostatných na názory a nik nemusí byť ovca.

nemozem nepodotknut ze podla tohoto je to teda uplne zbytocne...
oki, sformulujem otazky trosku inac..
1. co teraz nefunguje v nasej aliancii dobre a ako to ovplyvni zvolenie "senatu?"
2. co teda bude "senat" znamenat pre ostatnych hracov v aliancii okrem toho ze to bude senat?

mozno sa v tom prehnane vrtam, ale lepsie ako vrtat sa v nose..
Návrat hore Goto down
vandrak/pandrhool

vandrak/pandrhool


Počet príspevkov : 22
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 8:29 pm

colin82 napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
colin82 napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
No ja som navrhol do nedele lebo sa ešte predsalen môže niekto vrátiť. A senátorov teda preráteť hlasy a vypísať v pondelok ráno.

podla tohoto nevim usudit k akemu poctu senatorov sa priklanas..
počet je uplnme jedno. Pôvodný návrh bol 5 tak bude 5 aj tak sa každý môže pýtať ostatných na názory a nik nemusí byť ovca.

nemozem nepodotknut ze podla tohoto je to teda uplne zbytocne...
oki, sformulujem otazky trosku inac..
1. co teraz nefunguje v nasej aliancii dobre a ako to ovplyvni zvolenie "senatu?"
2. co teda bude "senat" znamenat pre ostatnych hracov v aliancii okrem toho ze to bude senat? Jednoduchá odpoved podla mna to bude len preto aby bol ked to tak chcela RR I zrejme to budu len malé spojky aj tak vždy bude senát prihliadať a počúvať rady od ostatných

mozno sa v tom prehnane vrtam, ale lepsie ako vrtat sa v nose..
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 8:43 pm

vandrak/pandrhool napísal:
colin82 napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
colin82 napísal:
vandrak/pandrhool napísal:
No ja som navrhol do nedele lebo sa ešte predsalen môže niekto vrátiť. A senátorov teda preráteť hlasy a vypísať v pondelok ráno.

podla tohoto nevim usudit k akemu poctu senatorov sa priklanas..
počet je uplnme jedno. Pôvodný návrh bol 5 tak bude 5 aj tak sa každý môže pýtať ostatných na názory a nik nemusí byť ovca.

nemozem nepodotknut ze podla tohoto je to teda uplne zbytocne...
oki, sformulujem otazky trosku inac..
1. co teraz nefunguje v nasej aliancii dobre a ako to ovplyvni zvolenie "senatu?"
2. co teda bude "senat" znamenat pre ostatnych hracov v aliancii okrem toho ze to bude senat? Jednoduchá odpoved podla mna to bude len preto aby bol ked to tak chcela RR I zrejme to budu len malé spojky aj tak vždy bude senát prihliadať a počúvať rady od ostatných

mozno sa v tom prehnane vrtam, ale lepsie ako vrtat sa v nose..



pooprav prosim pekne petrik ten tvoj prispevok lebo tam nevidno co som pisal ja a co ty.. cmuk na licko Razz


Naposledy upravil dňa Št júl 26, 2007 8:47 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
colin82

colin82


Počet príspevkov : 29
Age : 41
Registration date : 22.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 8:47 pm

okej.. ak je to teda tak ako pises, ze je to len kvoli tomu ze si RRI praje aby bolo zastupenie 5 senatorov v kazdej aliancii.. a suhlasi s tym aj vacsina nasej aliancie, rad sa prisposobim a znova zahlasujem..
davno som ale necital vyjadrenia najmä ludi ktori vedia ze sa ich tato tema tyka.. Basketball
Návrat hore Goto down
pongi3

pongi3


Počet príspevkov : 23
Registration date : 18.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: VOLBA RADY STARŠÍCH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 9:09 pm

Myslím, že tým že sa tu objavujú stále tie isté mená v diskusii nie je treba meniť to čo nik nenapadol a to je termín ukončenia návrhu kandidátky. pandrhool ako zakladateľ aliancie určí vol. komisiu a tá kandidátku. osobne si myslím, že do konca budúceho týždňa by mohla prebehnuť volba a od 6.8. aj fungovať rada starších. možno je to trochu dlho ale rozhodne kratšie ako sa tu o tom píše. a teraz k názvu mne je to jedno ako sa to bude volať hoci aj prezídium ale osobne sa prikláňam k rade starších nakoľko to zapadá do dobovej éry postavičiek. treba si uvedomiť ešte jednu vec a to je rešpekt pred rozhodnutím rady a riadením sa jeho pokynmi. je to predsa už riadenie určitej skupiny ľudí a na to treba aj skúsenosti. musí sa vydať kodex rady.
Návrat hore Goto down
poster

poster


Počet príspevkov : 2
Registration date : 19.07.2007

VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 EmptyŠt júl 26, 2007 11:54 pm

myslím že vytvorenie užšieho vedenia má svoj význam, predsa len sa aliancia rozširuje a nemožno to všetko "hodiť "na jedného človeka /reakcia na predchádzajúce návrhy/ aj keď dinona by to zvládla, popri diplomatických záležitostiach,.. útočných aktivitách.. a tiež popri zastupovaní ostatných členov aliancie za ktoré keby sa udeľovali body patrila by určite na popredné miesta v celkovom rebríčku nielen na tomto serveri Smile
o vytvorení užieho vedenia aliancie, nieje potrebné pochybovať, či už hlavného vedenia, ústredného výboru, senátu, generálneho štábu, veľkého ľudového churalu alebo inej obdoby rady starších by umožnilo zapojiť aktívnych členov aliancie do riešenia problémov, ktoré doba prinesie, otázok aliančných armád, zásobovacích dedín a pod. a nemusia byť nevyhnutne na prvých miestach poradia ale asi najdôležitejšie je aby mali aktívny prístup k hre, k fóru a ..pod. mali by mať vojenský alebo hospodársky potenciál a mali záujem byť v určitej funkcii a nakoniec to nemusia byť funkcie doživotné a nemenné,ale môžu mať rotačný charakter spomedzi najsilnejších a najaktívnejších hráčov aliancie..
a môžu mať aj napr. časovo ohraničený mandát...
asi by bolo dobré voľby pan.drholom navrhnutým spôsobom ukončiť v nedeľu, osloviť a vybrať z nominovaných členov, tých, ktorí majú záujem byť zvolení ...
dinona,gambo,pandrhol,collin,pongi,salomon a johny
Basketball Basketball Basketball
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VOLBA RADY SRARSICH RR III.   VOLBA RADY SRARSICH RR III. - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
VOLBA RADY SRARSICH RR III.
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» VOLBA RADY STARSICH RR II.
» POVINNOSTI RADY STARSICH RR/ALIANCII

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: ZAKONY RR/A-
Prejdi na: