RR/A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RR/A

RYCHLA ROTA
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Dobrovolne Dane RR-II

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Creon




Počet príspevkov : 3
Age : 40
Registration date : 18.07.2007

Dobrovolne Dane RR-II Empty
OdoslaťPredmet: Dobrovolne Dane RR-II   Dobrovolne Dane RR-II EmptyNe júl 22, 2007 4:15 pm

Zdravim.. Arrow

Vzhladom na narastatajuce napatie v nasej oblasti sme sa rozhodli zaviest dobrovolnu dan, tato dan spociva v posielani surovin kazdy tyzden od kazdeho poslanim 500 akychkolvek surovin na (-149 -52).
Tato dedina bude tvorit sklad, v pripade utoku alebo lupeze na tvoju dedinu budu poslane spat tvoje suroviny.
Sklad bude tvorit akusi rezervu surovin v pripade napadnutia akehokolvek aktivneho prispievatela.

Sklad bude evidovat zoznam aktivnych clenov - prispievatelov. V pripade neprispievania - pomoc nie je mozna.

S pozdravom diplomacia RR II. cheers
Návrat hore Goto down
Cube00

Cube00


Počet príspevkov : 11
Registration date : 18.07.2007

Dobrovolne Dane RR-II Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dobrovolne Dane RR-II   Dobrovolne Dane RR-II EmptyNe júl 22, 2007 4:45 pm

Creon napísal:
Zdravim.. Arrow

Vzhladom na narastatajuce napatie v nasej oblasti sme sa rozhodli zaviest dobrovolnu dan, tato dan spociva v posielani surovin kazdy tyzden od kazdeho poslanim 500 akychkolvek surovin na (-149 -52).
Tato dedina bude tvorit sklad, v pripade utoku alebo lupeze na tvoju dedinu budu poslane spat tvoje suroviny.
Sklad bude tvorit akusi rezervu surovin v pripade napadnutia akehokolvek aktivneho prispievatela.

Sklad bude evidovat zoznam aktivnych clenov - prispievatelov. V pripade neprispievania - pomoc nie je mozna.

S pozdravom diplomacia RR II. cheers

Ja s tym súhlasím uš som poslal 500 obilia Wink
Návrat hore Goto down
Vojticek




Počet príspevkov : 1
Registration date : 23.07.2007

Dobrovolne Dane RR-II Empty
OdoslaťPredmet: ?   Dobrovolne Dane RR-II EmptyUt júl 24, 2007 12:49 pm

,,týka sa len rr2 ?

,,tiež by som rád niekam prispel..
Návrat hore Goto down
Creon




Počet príspevkov : 3
Age : 40
Registration date : 18.07.2007

Dobrovolne Dane RR-II Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dobrovolne Dane RR-II   Dobrovolne Dane RR-II EmptyUt júl 24, 2007 7:11 pm

Vojticek napísal:
,,týka sa len rr2 ?

,,tiež by som rád niekam prispel..

nie, moze prispet ktokolvek zcelej aliancie RR
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dobrovolne Dane RR-II Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dobrovolne Dane RR-II   Dobrovolne Dane RR-II Empty

Návrat hore Goto down
 
Dobrovolne Dane RR-II
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
RR/A :: ZAKONY RR/A-
Prejdi na: